Viewed this profile
0000628
 

vojtěch bečica

Gender:Male
Age:60's
Country:
 Czech Republic
Joined:May 16 2010 (5 years ago)
Genealogy surnames I am researching:Bečica - Močička

Site memberships (by number of visits)

bečica Web SiteSite manager, since Nov 4 2011
Škopík Web SiteMember, since Feb 27 2013
Garguluak Family TreeMember, since May 4 2013
Gen ObadálekMember, since Oct 24 2012
Vlkovi Web SiteMember, since Jan 26 2013
Comments:
vojtěch bečica Močička Web Site
3 years ago
Milena Borýsková Dobrý den, máte přístup na mé stránky Škopík Web Site,
doufám, že i vy mně umožníte přístup na vaše. Zdraví Milena B.
3 years ago
vojtěch bečica Dobrý den, doufám,že se tam dostanete. Vás se zatím týkají Bečica Web Site, kde si Martin vzal Filomenu, ale nevylučuji ani Močička Web Site,Protože tito jsou v Javorovci podstatně dříve cca 1665 i když asi pocházejí z Topolné. Těším se na společné bádání. vojta.
3 years ago
vojtěch bečica Ahoj , unaven "Bečici, Močičky" a Světem, dal jsem se do boje s Gargulák famili....! Proč , Bože proč....? Nejdřív jsem docela hladce vyvodil sestupný vývoj rodu až po Martina * 1694 a opojen vlastním geniem jsem se těšil na návrat k svým rodným. Sice mne zamrzelo, že žádný s Garguláků za mořem není "Náš" Gargulák, ale vem to čert..... . Poté jsem si povšimnul biologických "hodin" u manželek. Nemohly rodit ve 40-50 sáti letech ....?! No jistě, byly dvě a i tři , některé vdovy/ douška- ač jsou mnohé vdovy "kosti", píší se s tvrdým Y/ s dětmi z prvního, či nedejbože z druhého manželství, někteří otcové, byly již synové svých otců a do toho se mi počali stěhovat tu z rodného domu , tu zase do rodného domu a nakonec zjišťuji, že každý druhý člověk v Trnavě a okolí je Gargulák. Neznalec podotkne, že snad každý první, ne ? Omyl, omyl vážení, každý první je totiž Bečica !!! Docela chápu, proč Ty "hyeny" chtějí za vytvoření rodokmenu "takové" prachy.On si ale takovou částku klidně vykope na hodinu i kopáč u Telekomu ! No , to já jen tak, noc je ještě mladá......sMějte se. v.
one year ago
Rose Brunclik I used google translate to see what was being said in message but translation was not very good.
121 days ago
vojtěch bečica Rodokmen Gargulák ........Hapy 2016. v.
121 days ago
Milena Borýsková Zdravím, díky za pozvání na Váš aktualizovaný web, dobrá práce. Přidám dnes několik Šimků, pak mrkněte. Dovolila jsem si přidat nějaké informace k Filoméně Bečicové, doufám, že se nebudete zlobit. Opravte si údaj u Fr.Šimkové, umrtí správně 12.11. 1913 (Actapublika Brno, Bílovice 11295, str.112/515) a ještě u Josefa Bečici nar. asi 1886 na 1986. Omlouvám se, víte já celý život pracovala s čísly, to je nemoc z povolání. Jdu nahrávat, ozvěte se potom.
53 days ago
vojtěch bečica Dobrý ranní den, omlouvat se není proč, já jsem člověk nepozorný a nějak mě přeskakují čísla, která vidím s těmi, která píši a když se k tomu přidá nečitelný rukopis, tak i přesto, že to vícekrát kontroluji /mám obrovské kvantum záznamů / se chyba vloudí. Díky za opravy, nevytýkám, naopak, jsem vděčný. Musím napsat Rozárce do USA / to mám doma dceru- učitelku AJ !!! /, jak se věci mají a jak se dostane na MZA Brno a dohledat chybějící data Gargulák.Mořím se s Šimky a Šveci- Váš Franc *1797 ,otec Kateřiny 1822 - je ženat s Uršulou HOPIANEK 1804 / já jsem zase na češtinu /a pochází z čp. 4 /dnes 304/, takže se asi setkáme i u ŠEVCŮ. Zatím vojta.
49 days ago
Milena Borýsková mám dotaz - jakže se jmenoval otec Uršuly - Johan ???, ovčák z Javorovce, kde můžu dohledat, zatím díky, M.B.
49 days ago
vojtěch bečica To je právě zatím otevřené. Při sňatku 11277/25 je uveden jako Johan a narození 11261/72 v rozmezí cca 6-ti let jediná Uršula ,což se rozchází pouze o rok s věkem při úmrtí- je uveden jako Josef a to příjmení se mi také nepozdává jako -Gopianek. A ovčák ....? Pokusil jsem se bezvýsledně pohledat jejich další děti , ale asi to nechám "uležet". sMějte se. v.
48 days ago