Ett Presentmedlemskap är det kompletta abonnemanget som ger tillgång till alla funktioner och alla 19,4 miljarder historiska poster på MyHeritage.
Vad ingår i ett presentmedlemskap?
Du kan välja att ge antingen ett 1-årigt eller 6-månaders presentmedlemskap. Presentmedlemskap är engångsabonnemang och förnyas inte.
Presentmedlemskapet inkluderar följande fördelar med den kompletta planen:
Obegränsad släktträdsstorlek och obegränsad fotolagring;
Tillgång till MyHeritages SuperSearch med 12,7 miljarder historiska poster;
Automatiska Record Matches för släktträdet;
Automatiska Smart Matches™ till miljontals släktträd;
Instant Discoveries™ som består av personupptäckter och fotoupptäckter;
Tree Consistency Checker - Släktträdsgranskare - som identifierar misstag och inkonsekvenser i släktträdet
Obegränsad användning av MyHeritage In Color™ och MyHeritage Bildförbättrare.
Beställ ett presentmedlemskap med några få klick, så får din utvalda mottagare ett e-postmeddelande som förklarar de superenkla stegen som behövs för att lösa in gåvan. Hur beställer man ett Presentmedlemskap?
OBS:
Om du har gett bort presenten till någon och de inte vill ha den, behöver du inte oroa dig! Du kan be vår kundsupport att överföra den till någon annan. Om du har gett bort presentmedlemskapet till någon och det visar sig att de redan har ett betalkonto på MyHeritage, kan du också överföra det till någon annan. Medlemskapstiden börjar inte förrän presenten aktiveras av mottagaren (med upp till 6 månader), så ingen tid går förlorad. Gåvan måste aktiveras inom 6 månader från leveransen till mottagaren och sedan börjar den.

