Naar de hoofdinhoud

Wat is het Cadeau-abonnement?

Het cadeau-abonnement is het Compleet abonnement dat toegang biedt tot alle functies en alle 19,4 miljard historische gegevens op MyHeritage. U kunt nu een dierbare het MyHeritage Compleet abonnement schenken, ons beste abonnement voor onderzoek naar familiegeschiedenis.




Wat is inbegrepen?


U kunt kiezen tussen een Compleet cadeau-abonnement met een looptijd van 1 jaar of 6 maanden.


Het cadeau-abonnement bevat de volgende voordelen van het Compleet abonnement:


  • Ongelimiteerde grootte van de stamboom en ongelimiteerde foto opslag;

  • Toegang tot SuperSearch met MyHeritage’s 19,4 miljard historische gegevens;

  • Automatische Record Matches voor de stamboom;

  • Automatische Smart Matches™ met miljoenen stambomen;

  • Instant Discoveries™ bestaande uit persoonsontdekkingen en foto-ontdekkingen;

  • Consistentie Checker die fouten en inconsistenties in de stamboom opspoort;

  • Ongelimiteerd gebruik van MyHeritage In Color™ en de MyHeritage Photo Enhancer.
    ​​​​​​​​ ​​​

Bestel een cadeau-abonnement in een paar klikken en de door u gekozen ontvanger ontvangt een e-mail met de eenvoudige stappen die nodig zijn om het cadeau te verzilveren. Hoe koop ik een Cadeau-abonnement?



Let op:

Maakt u zich geen zorgen als u iemand een cadeau heeft gegeven, maar deze persoon wil het cadeau niet! U kunt onze klantenservice vragen om het aan iemand anders over te dragen. Als u iemand een geschenk heeft gegeven en het blijkt dat deze persoon al een betaald account heeft op MyHeritage, kunt u deze ook aan iemand anders overdragen. Totdat een geschenk door de ontvanger is geactiveerd, begint de abonnementsperiode niet, dus er gaat geen tijd verloren. Het geschenk moet binnen 6 maanden na levering aan de ontvanger worden geactiveerd, en daarna gaat het in.

Was dit een antwoord op uw vraag?