Naar de hoofdinhoud

Hoe kan ik een back-up van de online back-up service herstellen?

Eenmaal per maand maken we een back-up van uw stambomen en sturen u hierna een bevestigingsmail met een link om de back-up te downloaden.


Deze links naar de back-ups zijn ook beschikbaar op uw familie site:


1. Schuif de muis over het tabblad "Stamboom" en klik op "Meer...".




​​​​​​​​​​​2. Selecteer “Back-up”: ​



Daar vindt u een overzicht van alle back-ups die zijn gemaakt met een beschrijving van het back-up bestand, de grootte en instructies voor het downloaden en gebruiken van het back-up bestand.
​​​​​​​​​​


Hoe u een stamboom kunt herstellen die u alleen online bewerkt (WEB stamboom):
​​​​​​​​​​

Het back-up bestand zal een GEDCOM bestand zijn met een .ged extensie. U kunt deze downloaden naar uw computer. Alle foto's verbonden aan de stamboom zijn verbonden in het GEDCOM-bestand en zal worden opgehaald wanneer u uw boom herstelt in uw familie site of in de Family Tree Builder software.
​​​​​​​​​​

Om het bestand op uw familie site importeren, dient u de volgende stappen te ondernemen:
​​​​​​​​​​

1. Meld u aan bij uw familie site.
​​​​​​​​​​

2. Schuif met de muis over het tabblad 'Stamboom' en klik op 'Importeer GEDCOM'.
​​​​​​​​​​


Als uw familie site een andere versie van de stamboom bevat, dan zal de stamboom worden gedupliceerd. Het importeren van het GEDCOM bestand zal de bestaande boom in de familie site niet vervangen. Het proces zal ook foto's dupliceren als de foto's zijn nog op de familie site staan.

Was dit een antwoord op uw vraag?