You are not logged in
Log in
Sign up
Welcome

Jmenuji se Petr Hlaváček a založil jsem tyto stránky zabývající se genealogickým výzkumem pobělohorského náboženského exilu z českých zemí a to především do Pruského Slezska po I. slezské válce, odtud pak do Polska (především do Zelówa) a následně na Ukrajinu (především na Volyň) a do dalších zemí. Mapuji též reemigraci potomků exulantů do "země otců".
Zajímám se též o genealogii českých protestantských komunit v Rumunsku a Bulharsku.
Rodokmeny byly vytvořeny pomocí systému MyHeritage.com. Je to výborný systém, který umožňuje komukoliv vytvořit vlastní rodinný web, vytvořit rodokmen a sdílet rodinné fotografie.
Pokud máte nějaký komentář nebo připomínky týkající se tohoto webu, můžete mě kontaktovat klepnutím here.
Our family tree is posted online on this site! There are 46097 names in our family site. The earliest event is the death of Boček z Kunštátu a Poděbrad (1373). The most recent event is the death of George Munchinsky (Sep 18 2014).
Tento web byl naposledy aktualizován dne Oct 1 2014 a v současné době má 285 registrovaných členů. If you wish to become a member too, please click here.  
Příjemnou zábavu!


Go to family tree

Go to family photos
Family news
Today
J Ciniburk submitted a request to become a member.
Sep 29, 2014
Petr Hlaváček published new versions of the baptiste and Exulanti family trees from the Family Tree Builder.
Sep 22, 2014
Petr Hlaváček published new versions of the baptiste, Bozena Nemcova, Comenius - Figulus - Jablonski and Exulanti family trees from the Family Tree Builder.
Petr Hlaváček invited Heinz Hilse to the site.
Petr Hlaváček joined another family site: Familie Mattburger (Bátaapáti - Ungarn) & Salazar (Oregon - USA)
Werner Patz joined another family site: Familienseite
Sep 14, 2014
Petr Hlaváček published new versions of the Jelinek - Pojman - Matejcek and Exulanti family trees from the Family Tree Builder.
Apr 06, 2014
Dana Jelínková commented on the photo Zelov - baptisti 1921:
 ...určitě je taky znala moje babička, která se spolu s celou rodinou Hovorkových odstěhovali ze Zelova do Vikýřovic v roce 1925... když se fotili v r.21, bylo ji 18... 
Dana Jelínková commented on the photo Marie Pospilov Kulichov:
 Slyšela jsem vyprávění jejího manžela p.Karla Kulicha o tom, jak se mu ztratila, když ještě bydleli na Ukrajině. Byla to jeho první žena, s kterou měl dva syny. Prý šla do lesa a už ji nikdy nikdo nenašel....... 
Jan 20, 2014
Jan Tesař commented on person <Private> Zídková (Tesař) :
 Eva Tesařová (Zídková) dcera Ervína Zídky(5.2.1938 Gesiniec Strzelin Polsko -18.8.2008Praha) syna Alfréda Zídky (1906-1973) a Augusty Zídkové31.10.1903 Geisiniec Strzelin Polsko-2.10.1996 Kynšperk ČR) 
Aug 15, 2013
Petr Hlaváček joined another family site: Bible Genesis Web Site
 
View older news
News articles
There are no news articles available
Visits
0024296
 
Loading...
Loading...