You are not logged in
Log in
Sign up
Welcome
My name is Daiva Karpavičiūtė and I started this site.
This site was created using MyHeritage.com. This is a great system that allows anyone like you and me to create a private site for their family, build their family tree and share family photos. If you have any comments or feedback about this site, please click here to contact me.
Our family tree is posted online on this site! There are 246 names in our family site.
The site was last updated on Oct 15 2014, and it currently has 25 registered member(s). If you wish to become a member too, please click here.   Enjoy!

Go to family tree
Family news
July 07, 2014
A site member invited A site member to the site.
Apr 17, 2014
A site member invited A site member to the site.
A site member invited A site member to the site.
A site member invited A site member to the site.
Aug 18, 2013
A site member invited A site member to the site.
 
View older news
News articles
Other:M.Karpavičiūtė
Posted by: Daiva Karpavičiūtė on Oct 17 2010 09:58

Scenoje – novatoriška 16-metės dramaturgės pjesė

Publikuota: 15min.lt
Spektaklio akimirka
Asociacijos „Teatronas“ nuotr. / Spektaklio akimirka

Spalio 9 dieną, 18 val., Kauno kultūros centre „Tautos namai“ asociacija „Teatronas“ pristatys naują savo darbą – pagal M.Karpavičiūtės pjesę pastatytą komediją „Bim Bam“ (rež. Gildas Aleksa).

/* */

Antrąjį sezoną pradedanti jaunimo asociacija „Teatronas“ jau spėjo įrodyti žiūrovams ir kritikams, kad jaunimas nusiteikęs labai rimtai. Per metus publikai pristatyti 4 spektakliai, trupė pasirodė respublikinėje moksleivių teatrų šventėje „Scenos pavasaris 2009“, dalyvavo VDU „Menų centro“ organizuotame festivalyje „Teatras foje“ ir net dvi premjeras pristatė 38-jame mėgėjų teatrų festivalyje „Kauno rampa 2010“.

Komedija „Bim Bam“ – jau antroji premjera šį sezoną. Po dviejų iš eilės spektaklių pagal žinomų dramaturgų pjeses, „Teatronas“ grįžta prie savo stiliaus: pjesės autorė 16 metų mergina. „Teatronui“ jaunos kūrėjos Monikos Karpavičiūtės pjesė – labai aktuali ir artima. Pjesės epicentre – niekam tikusi teatro trupė, kurią aplinkybės priremia prie sienos ir po ištisų metų tinginystės priverčia ką nors sukurti.

Su aktoriais į šią temą pažvelgėme su humoru. Mūsiškai tariant, lietuviškai „užstūmėm“. Juokingiausia yra tai, kad supami tokios tematikos mes sukūrėme spektaklį apie įgimtą žmogaus trauką prie grožio. Sakė spektaklio režisierius G.Aleksa

Su ankstesniais spektakliais „Teatronas“ dalyvavo įvairiuose festivaliuose, kuriuose ne kartą kilo probleminis klausimas: koks žmogus turi teisę atsistoti ant scenos prieš kitus žmones?

„Man asmeniškai nepatinka nė vienas pjesės personažas. Jie mane net nervina: kam vadintis kūrėjais, jei kurti nenori? O pikta dėl to, kad ši pjesė nė per sprindį nenutolsta nuo realybės. Baisu, kad tokį „kūrybos neįgalumą“ turėtų pripažinti apie 80 proc. tariamų pasaulio menininkų. Nagrinėdami pjesę atradome skaudžias šios problemos priežastis: žmones patenka į susidarytų įvaizdžių pinkles ir iš jų nebegali ištrūkti. Jie, tiesiog, bando išsaugoti bendrą „gerovę“. Vis dėlto su aktoriais į šią temą pažvelgėme su humoru. Mūsiškai tariant, lietuviškai „užstūmėm“. Juokingiausia yra tai, kad supami tokios tematikos mes sukūrėme spektaklį apie įgimtą žmogaus trauką prie grožio“, – sakė spektaklio režisierius G.Aleksa.

Naujausias „Teatrono“ spektaklis išsiskiria savo dinamiškumu ir muzikalumu: spektaklyje skamba šiuolaikinių prancūzų kompozitorių Yann Tiersen ir Rene Aubry muzika. Taip pat įdomiais ir spalvingais sprendimais, kurie padeda užsimiršti, kad spektaklis – be dekoracijų. Spektaklio dailininkė – Monika Butkutė, choreografijos autorė – Agnė Auželytė. Premjeriniame pastatyme vaidina Šarūnas Masalskis, Jokūbas Bateika, Agnė Jezerskaitė, Renida Baltrušaitytė, Gintautas Katulis, Dovilė Sapieškaitė, Olesia Kijanina, Julius Pauliukevičius, Gabrielė Damanskytė, Martynas Martinkevičius ir Mažvydas Bivainis.

0 Comments|2 Views|View full article
Genealogy:Kiek yra mūsų ...... pusbrolių-pusseserių?
Posted by: Daiva Karpavičiūtė on Apr 23 2009 03:43
Iš Kepežinskų pusės:

VYRAI /5 mirę/

1. Augis

2. Rimvydas

3. Bronius

4. Leonardas

5. Sigitas

6. Viktoras

7. Gintas

8. Jonas

9. Dainius

10. Tautvydas

11. Vidas

12. Virmantas

13. Rimantas

14. Kęstutis

15. Audrys

MOTERYS /1 mirus/

1.Judita

2. Aušra

3. Asta

4. Daina

5. Virginija

6. Daiva

Iš Karpavičių pusės:

VYRAI /3 mirę/

1. Vytukas

2. Raimondas

3. Vidas

4. Valentinas

5. Kęstutis

6. Bronius

7. Jonas

8. Sigitas

9. Rimantas

10. Kęstutis

11. Audrys

MOTERYS /1 mirus/

1. Rasa

2. Mida

3. Marytė

4. Regina

5. Nijolė

6. Marytė

7. Virginija

8. Daiva

************************************************

Aš turiu 30 pusbrolių-pusseserių

10 vyrų

20 moterų

0 Comments|4 Views|View full article
Other:Raimondas Karpavičius
Posted by: Daiva Karpavičiūtė on Apr 23 2009 02:34

http://www.birdpix.lt/profile.php?uid=71&lang=lithuanian

0 Comments|4 Views|View full article
Other:Aleksandras Karpavičius
Posted by: Daiva Karpavičiūtė on Apr 23 2009 01:56

Šeštadienį, liepos 1-ąją, "Didžiajame anekdotų šou" vyko paskutinė kova dėl geriausio Lietuvos anekdotų pasakotojo titulo ir pagrindinio šio projekto prizo naujutėlaičio automobilio "Peugeot 407". Tiesioginiame TV3 televizijos eteryje iš Palangos karšta humoro ir juoko kova vyko tarp dviejų superfinalininkų kauniečių Aleksandro Karpavičiaus ir Valentino Marinionoko. Po beveik pusantros valandos "Didžiojo anekdotų šou" vedėjas Vytautas Šapranauskas paskelbė TV3 žiūrovų nuosprendį – rezultatu 1289:923 naujuoju Lietuvos anekdotų pasakojimo meistru tapo ir naujutėlaitį automobilį "Peugeot 407" laimėjo 39-erių barmenas A. Karpavičius.


"Anekdotus pasakoju savo malonumui, tai – mano gyvenimo būdas. Todėl ir stovėdamas prieš televizijos kameras jaučiuosi kaip savo gerų draugų kompanijoje. Koviausi ne dėl prizo, o dėl žiūrovų juoko ir šypsenų", – po pergalės sakė nuo trečios klasės anekdotus renkantis ir į sąsiuvinius užrašinėjantis Aleksandras.

Antrosios vietos laimėtojas 28 metų vadybininkas V. Marinionokas buvo apdovanotas savaitgaliu dviem viename geriausių ir prabangiausių Palangos viešbučių "Gabija" su visais patogumais, malonumais, maistu, gėrimais ir pramogomis.

Pasak "Didžiojo anekdotų šou" kūrėjų, net pasibaigus laidai A. Karpavičius negalėjo nustoti pasakojęs anekdotų – po laidos vykusiame pergalės šventimo vakarėlyje linksmasis barmenas susirinkusius sveikintojus linksmino iki 2 val. ryto.

Iš 2006.07.03

http://www.vtv.lt/naujienos/humoro-laidos/tv3-didiji-anekdotu-sou-laimejo-aleksandras-karpavicius-is-13.html

0 Comments|4 Views|View full article
Visits
0001774
 
Loading...
Loading...